Парламентський канал «Рада» заплатить за нову програму 9 мільйонів підряднику форуму Зеленського

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ДП «Парламентський телеканал «Рада» Управління справами Верховної ради України 8 і 10 грудня повідомило про намір укласти дві угоди щодо зйомки телепрограм та дизайну студій до кінця 2021 року на 15,01 млн грн.

  Телеканал "Рада" цілодобово мовитиме у мультиплексі МХ-5

  Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  • ТОВ «Кінокіт» заплатять 9,02 млн грн. за розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телепрограм і ток-шоу.

  Столична компанія належить акторці Юлії Дроздовій з Одеси, а її директором є Сергій Самойленко. Донедавна власниками були Григорій Зінченко, Олександр Ковтун, Євгеній Ларін і Володимир Оселедчик. Як пише «Бабель», ця компанія була одним із підрядників форуму «Україна 30», який ініціював Володимир Зеленський, а організувала компанія дружини Кирила Тимошенка, заступника голови Офісу президента. Крім того, згаданий Оселедчик у 2011 році продюсував шоу «Мільйонер – гаряче крісло», яке вів Зеленський.

  Навесні податківці хотіли витребувати документи «Кінокіт» і низки телеканалів щодо їх фінансово-господарських взаємовідносин із ТОВ «Мамас Філм» та ТОВ «Мамас Фільм Продакшен» у межах справи про ухилення від сплати податків, але суд їм відмовив. У студії «Мамас Фільм Продакшен» раніше працював продюсером Кирило Тимошенко.

  «Кінокіт» брала участь у зйомці шоу «Різдво з Магою» на каналі «112 Україна» до санкцій РНБОУ. А також, судячи з фото і відгуків про компанію в Гугл, у зйомці ток-шоу «Народ проти» та «Говорить Україна» на каналах «Україна 24» та «Україна» Ріната Ахметова.

  • ФОП Літвінова Дар’я Володимирівна дадуть 5,99 млн грн. на творчу концепцію, виготовлення і встановлення на каналі «Рада» елементів дизайну чотирьох студій.

  Підприємниця зареєстрована в Одесі в березні 2021 року, хоча сама вона із Сум. Раніше вона отримала підряд ДП «Магніти України» Мінкультінформполітики щодо футболок із логотипом Фестивалю народних художніх промислів «Український бренд» на 50 тис грн.

  Нинішні закупівлі провели через переговорну процедуру із посиланням на результати мистецьких конкурсів, які відбулись 3 і 6 грудня. Як сказано в обґрунтуванні, мистецькі конкурси проводились для «об’єктивного і прозорого відбору мистецьких проектів» та «створення умов для раціонального та ефективного цільового використання бюджетних коштів». Інших подробиць замовлень у протоколах немає, а договори ще не укладено.

  Нагадаємо, 15 грудня державний канал «Рада» оновив свій формат. На оновленому каналі з’явилися нові ведучі. Крім політтехнолога Володимира Петрова та блогера Сергія Іванова, які вестимуть тут власні проекти, до «Ради» прийшли колишні працівники «каналів Медведчука». При цьому сам канал «Рада» заявив, що не має жодного стосунку до промовідео з новими ведучими. Детальніше про цю ситуацію пише «Детектор медіа».

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150