“Наведені факти свідчать про замовне переслідування мене”, – начальник Франківської митниці стверджує, що жодних хабарів не брав

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора інформаційний простір Івано-Франківщини сколихнула новина про буцімто затримання під час отримання хабара у розмірі $10 тисяч доларів начальника Івано-Франківської митниці Святослава Пересунька.

  268607295_422464166271887_702785037246084134_n

  Пресслужби правоохоронних органів розповсюдили пресрелізи зі світлинами, на яких працівники спецслужб затримують неідентифіковану особу, яку називають Святославом Пересуньком.

  Сьогодні ж журналісти видання СТИК ANTIкорупція  вирішили поцікавитись в представників Івано-Франківської митниці, яка ж доля спіткала наразі їхнього керівника, та чим закінчились вчорашні обшуки в їхньому приміщені. На наше здивування з нами погодився поспілкуватися сам, буцімто вчора затриманий, Святослав Пересунько.

  Зі слів чоловіка, все те що відбувалося вчора на території Івано-Франківської митниці, було спрямовано виключно на його дискредитацію. Адже, якщо б це все було правдою, то він давно уже б був затриманий та через суд відсторонений від посади. Наразі нічого такого не сталося і він продовжує виконувати свої посадові обов’язки.

  Посадовець розповів, що 21 грудня 2021 року, приблизно о 11.30 годині до його службового кабінету в приміщені Івано-Франківської митниці  увірвалися оперативні працівники  територіальних підрозділів СБУ, ДБР та Генеральної прокуратури України.

  «Мені було пред’явлено ухвалу слідчого судді Октябрського районного  суду м. Полтава від 14 грудня 2021 року, якою передбачено проведення обшуків та вилучення окремих предметів, які, на думку слідчих та суду, могли б слугувати доказами у кримінальній провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.09.2021 року», – розповів Святослав Пересунько.

  Відразу після проведення обшуку, через пресслужби вказаних органів були розміщені компрометуючі матеріали одночасно на декількох сайтах в мережі Інтернет із заголовком:  «Начальника Івано-Франківської митниці затримали на хабарі у 10 тис. доларів». Вказана інформація супроводжувалася фотографіями особи, яка лежала на підлозі в кайданках, та особи, яка спілкується з працівниками СБУ. Проте, зі слів посадовця, ці фото жодного стосунку до нього не мають.

  «Водночас, було проведено обшуки у моєму робочому кабінеті, приміщеннях, які належать мені, в автомобілі та у приміщенні, в якому я мешкаю у м. Івано-Франківську. Було вилучено ряд предметів та документів. Факту отримання мною хабаря не зафіксовано зазначеними працівниками, оскільки цього не було й не могло бути, на момент з’явлення вказаних осіб до мого кабінету, я знаходився на своєму робочому місці один», – каже Пересунько.

  «Крім того, на жодній із фотографій мене як керівника митниці ідентифікувати не можливо, оскільки мене на них і немає. Після завершення слідчих дій мене не було ані затримано, ані заарештовано, оскільки мною не здійснено нічого протизаконного», – продовжує пояснювати чоловік.

  Також керівник Івано-Франківської митниці зазначає, що під час проведення обшуків, поведінка вказаних працівників територіальних підрозділів СБУ, ДБР та Генеральної прокуратури України стосовно нього та його підлеглих була зухвалою і зверхньою, що є зафіксовано їхньою ж відеокамерою, яка була включена упродовж періоду проведення слідчих дій.

  «Вважаю, що наведені факти свідчать про замовне переслідування мене, що, можливо, пов’язане з моєю професійною діяльністю з метою зганьбити мене, мою сім’ю та працівників митної служби України та принизити мою честь, гідність та ділову репутацію», – каже Святослав Пересунько.

  СТИК ANTIкорупція, у свою чергу продовжує слідкувати за подіями довкола Івано-Франківської митниці.

   

  (Visited 397 times, 2 visits today)
 • 180x150