Депутат ради на Івано-Франківщині не задекларував приміщень на 5 млн грн – НАЗК

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат П’ядицької сільської ради Коломийського району Івано-Франківської області Мирослав Червінський не задекларував телятник, адміністративну будівлю, низку нежитлових приміщень і землю на загальну суму понад 5 млн грн.

  Антикорупційне агентство закінчило контроль повноти заповнення декларації депутатом сільської ради в Івано-Франківській області.

  Про це йдеться в акті автоматизованого контролю Національного агентства з питань запобігання корупції за повнотою заповнення декларації, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  Як вказується у документі, депутат Червінський не задекларував телятник загальною площею 1741,4 квадратних метри в селі П’ядики вартістю 1,011 млн грн. Також він не вказав адміністративну будівлю площею 1987,4 кв. м у селі Турка Івано-Франківської області вартістю 3,6 млн грн. Забув політик і про низку іншої нерухомості на понад 412 тисяч грн (три столярні цехи, два телятники, кузню, картоплесортувальний пункт, швейний цех, льонопереробний пункт, гідронасосна станція, льонозавод, вівчарник, ремонтну майстерню, майстерню, зерносклад і п’ять земельних ділянок).

  Сам він пояснив, що не вказав майно, бо у нього відсутні навички заповнення декларації, але це не спростовує заповнення ним недостовірних відомостей.

  «Недостовірні відомості, зазначені у декларації, відрізняються від достовірних на суму 5 023 929 грн, що перевищує 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на дату подання декларації. У діях суб’єкта декларування встановлено ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 366-2 Кримінального кодексу України», – йдеться в акті НАЗК.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150