НАБУ відкрило матеріали справи “Межигір’я” захисту Януковича: що відомо (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) завершили розслідування за підозрою експрезидента України та його сина у заволодінні резиденцією “Межигір’я” шляхом зловживання своїм службовим становищем.

  НАБУ відкрило матеріали справи "Межигір'я" захисту Януковича. Що відомо

  Правоохоронці готують обвинувальний акт до Вищого антикорупційного суду.

  Як повідомляє пресслужба НАБУ, дії експрезидента кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 (Привласнення чи розтрата чужого майна в особливо великих розмірах), ч. 3 ст. 209 (Легалізація або відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великому розмірі), ч. 5 ст. 368 КК України (Незаконне збагачення), його сина — за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (Легалізація або відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.

  29 грудня 2021 року стороні захисту відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до Вищого антикорупційного суду.

  За даними слідства, протягом 2002-2013 експрезидент спільно зі своїм сином заволодів земельною ділянкою у 104,61 га будівлями, спорудами та іншим майном комплексу відпочинку “Пуща-Водиця” урочища “Межигір’я”, а також будинком №123-а по вулиці Межигірській у селі Нові Петрівці. Вказані об’єкти за рішенням суду передали Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150