Справу ТЕЦ Дубневичів Антикорупційний суд розгляне у січні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд призначив на 5 січня підготовче засідання у другому епізоді про привласнення природного газу НАК «Нафтогаз» Новояворівською та Новороздільською ТЕЦ, власниками яких є брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

  Вищий антикорупційний суд призначив на 5 січня підготовче засідання у другому епізоді про привласнення природного газу НАК «Нафтогаз» Новояворівською та Новороздільською ТЕЦ, власниками яких є брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

  Таке рішення 21 грудня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло», пише Dailylviv.com.

  «Призначити підготовче судове засідання в залі судового засідання Вищого антикорупційного суду на 5 січня 2022 року о 10:00», – йдеться в рішенні.

  Нагадаємо, за версією НАБУ і САП, ексдиректор ТОВ «Енергія» Ігор Кучма, керівник ТОВ «Енергія-Новий Розділ» Ігор Артимко, його заступник Ігор Ільків, фінансовий директор «Енергія-Новий Розділ» Олег Павлишин та ексдиректор ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» Олександр Олексюк протягом 2013-2015 років організували схему заволодіння природним газом, що належить НАК «Нафтогаз України», в особливо великих розмірах, створивши організовану злочинну групу.

  Як встановили органи правопорядку, Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (належить ТОВ «Енергія-Новий Розділ» і ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», власниками яких є нардепи Дубневичі), придбавши в НАК «Нафтогаз України» за пільговою ціною природний газ у вигляді використання його нібито для виробництва теплової енергії для населення, що є обов’язковою умовою його використання, привласнили його шляхом використання для промислових потреб, зокрема виробництва електричної енергії з подальшим її продажем ДП «Енергоринок».

  Загалом, упродовж 2013-2015 років вказані особи заволоділи природним газом НАК «Нафтогаз України» в обсязі 308,34 мільйона кубічних метрів, що завдало матеріальної шкоди НАК «Нафтогаз України» на суму понад 1,4 млрд грн.

  Потім НАБУ оголосило нові підозри особам, яких вже обвинувачують у справі заволодіння природним газом НАК «Нафтогаз-України» Новороздільською та Новояворівською ТЕЦ. Цього разу їх обвинувачують у тих же фактах заволодіння газом, але на меншу суму майже 730 млн грн. Цю справу залишили в антикорупційному суді.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150