Правоохоронці завадили двом маргіналам пограбувати підвал

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Крадіжки з підвалів багатоквартирних будинків останнім часом стали досить поширеним явищем на Прикарпатті і в Івано-Франківську зокрема. Злодії користаються з ненадійності дверних колодок, хиткості дверей та тієї обставини, що мешканці будинку як правило не в змозі особисто проконтролювати збереження власного майна у підвалах.

  На це, вочевидь, розраховували і двоє мешканців Івано-Франківська, які вночі 24 серпня зламали двері підвального приміщення одного з будинків по вулиці Симоненка. Втім, здійснити звідти крадіжку зловмисникам не вдалося. Спритників затримав наряд міліції, що надійшов саме вчасно.
  «Зараз затримані перебувають в міськвідділі УМВС, — розповідає «Стику» заступник начальника міліції Івано-Франківська Андрій Прусак, — Вкрасти вони нічого не встигли, проте зовнішній вигляд зловмисників і стиль життя не залишають сумнівів щодо їх намірів».
  Правоохоронці проводять слідчі дії, спрямовані на встановлення причин, що спонукали чоловіків залізти до чужого підвалу та всіх обставин злочину. Вирішується питання щодо порушення кримінальної справи.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150