Суддя з Калуша попався на хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники управління СБУ в Івано-Франківській області затримали суддю та секретаря судових засідань Калуського міськрайонного суду у службовому кабінеті, коли вони ділили між собою 1500 гривень хабара. Ці гроші вони вимагали у одного з місцевих підприємців за закриття порушеної відносно нього кримінальної справи.

  Як нам стало відомо з конфеденційних джерел, приводом для порушення кримінальної справи стали подіх майєе річної давними, коли чоловік побився ще з одним громадянином. І хоча він внаслідок бійки отримав тілесні ушкодження, та саме його вирішили притягнути до кримінальної відповідальності. Можливо, до цього спричинився той факт, що дружина його суперника займала певну посаду в органах місцевого самоврядування.

  Коли кримінальна справа потрапила до суду, чоловікові запропонували "владнати" ситуацію. З такою пропозицією до нього звернувся секретар судових засідань суду, а перемовини велися безпосередньо з суддею. Спершу той за вирішення позитивно даного питання забажав отримати 1000 гривень, але потім підняв ціну. В кінцевому ж результаті вже відносно нього та секретаря судових засідань порушені кримінальні справи за ч.2  ст.368 ККУ.

  Цікаво, що приблизно за тиждень до цього випадку прокуратура також за матеріалами УСБУ порушила кримінальну справу відносно голови Калуського міськрайсуду, щоправда, зовсім з іншого приводу.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150