Категорія: Кримінал

БРІЗ: Обличчя двох посадовців облили сірчаною кислотою

Наразі потерпілі знаходяться в опіковому відділені обласної клінічної лікарні. Стан людей середньої важкості. Проте робити якісь прогнози медики поки не поспішають. Натомість правоохоронці роблять все можливе, аби знайти винуватця. Перший інцидент трапився в Івано-Франківську. Жінка, яка працює заступником начальника одного з обласних управлінь, поверталася додому. «Назустріч їй з кущів вибіг чоловік віком 30-35 років середньої тіло будови та низького зросту, – розповідає начальник Івано-Франківського міського відділу міліції Володимир Сміх. – Наблизився до неї та вилив в обличчя якусь рідину». Походження речовини встановлювали експерти-криміналісти. Це виявилася сірчана кислота, розведена червоним барвником. Від неї прогоріла сумочка, одяг та потерпіла сам

Троє гастролерів намагалися вкрасти авто у Долині

Співробітники карного розшуку Долинського райвідділу міліції у ніч на 23 січня затримали раніше судимого жителя Львівської області, який із спільниками намагався проникнути в салон чужого автомобіля. Близько третьої години ночі двоє міліціонерів застукали невідомців безпосередньо на місці скоєння злочину. Зрозумівши, що потрапили в засідку, зловмисники кинулися врозтіч, а при затриманні чинили шалений опір. Згодом один з міліціонерів змушений був звернутися за допомогою до лікарів. Лиця двох втікачів вже розпізнано і вже найближчим часом опиняться за гратами. Щодо третього спільника, то він зараз перебуває під вартою. 29-річний житель Львівщини раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки і хуліганство.  

Украв баскетбольний щит

До міліції надійшло повідомлення з школи про те, що вночі викрадено гандбольні ворота, баскетбольний щит та інші металеві конструкції.  Упродовж дня зловмисника було викрито та взято під арешт. Ним виявився 44-річний чоловік , котрому як виявилося у господарстві не вистачало металевих труб, а саме такі у школі використовувалися за спортивні снаряди.