Прикарпатська міліція найкраща в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прикарпатська міліція за основними результатами оперативно-службової діяльності протягом перших двох місяців поточного року визнана кращою серед регіональних органів внутрішніх справ. Про це на минулому тижні розповів начальник управління МВС України в області Василь Варцаба.

  З його слів, в ході оцінювання керівництво враховувало результати діяльності міліцейських підрозділів за всіма основними лініями роботи. При цьому до уваги бралося співвідношення кількості досягнутих позитивів та негативів. В переважній більшості позитиви переважали. Виключення становить діяльність прикарпатського УБОЗу.

  Загалом же, як стверджує пан Варцаба, рівень злочинності в області на сьогоднішній день становить 7,7 злочинів на 10 тисяч населення, в той час як загалом по Україні цей показник становить 17,8 злочинів. «Переважаюить, — зазначає головний міліціонер області, — злочини проти власності. Їх питома вага становить 40%. Злочини пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів становить 10%, службові злочини – 8,6%». При цьому вдалося не допустити вчинення на Прикарпатті фактів незаконного заволодіння автотранспортом, пов’язаного з насильством, умисного знищення чи пошкодження майна, зґвалтувань, незаконного позбавлення волі.

  «На сьогоднішній день, — розповідає В.Варцаба, — прикарпатська міліція здійснює діяльність в трьох основних напрямках: профілактика злочинності, розкриття злочинів, насамперед тяжких і особливо тяжких, а також виявлення латентної злочинності, зокрема в сфері економіки та незаконного обігу наркотиків».

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150