На Івано-Франківщині знешкодили банду, яка збувала наркотики

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З початку цього року на території Івано-Франківщини міліція викрила злочинну діяльність більше двох десятків осіб, які займалися збуванням наркотичних засобів. Усі вони взяті під варту.

  Прикметно, що за останній час правоохоронці викрили наркозлочини навіть у тих районах, де раніше про наркотики чули хіба з повідомлень у пресі.

   У Верховинському районі днями співробітники служби боротьби з незаконним обігом наркотиків затримали 32-річного місцевого чоловіка, який намагався заробляти продажем макової соломки.

  Цього ж тижня безславно завершилася «підприємницька» діяльність й 22-річного мешканця райцентру Богородчани. Молодого чоловіка правоохоронці затримали біля популярного серед молоді кафе, де він пропонував охочим дози марихуани. Як з’ясовано, зловмисник продавав наркотичне зілля по 30 гривень за пакуночок. У збувальника вилучено паперові згортки з наркотичним засобом, а також майже 200 гривень вечірнього виторгу.

  В обох випадках затримані громадяни раніше не притягувалися до кримінальної відповідальності, а тепер їм “світить” позбавлення волі.

  Провокування молоді до вживання наркотиків — не лише кримінальний злочин, адже за збування наркотичних засобів Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність, пов’язана з позбавленням волі щонайменше на 5 років, але й гріх перед Богом і людьми.

  Обласне радіо

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150