Вбивцю Шкрібляка судять за межами області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавно Служба безпеки України в черговий раз похвалилася одним зі своїх здобутків. Зокрема, тим, що через вісім років вдалося розшукати і затримати одного з безпосередніх виконавців вбивства на той час заступника голови ОДА Миколи Шкрібляка. Цей злочин був скоєний у 2002 році. Тодішній прокурор області Юрій Юрченко однозначно трактував його як терористичний акт. Тому розслідуванням справи зайнялося місцеве УСБУ.

  Врешті-решт, знайшли замовника вбивства. Ним виявився надвірнянській підприємець Ігор Тимчук на прізвисько «Рукавичка». Він балотувався з покійним на одному виборчому окрузі у депутати до Верховної Ради України. Нагадаємо, що вбивство було скоєне саме у період передвиборчої кампанії. Щоправда, ні один, ні другий не були лідерами передвиборчих перегонів. Вже на той час було відомо, що перемога, швидше за все, буде на боці Романа Зварича – на відміну від свого однофамільця, котрий нині засідає у Верховній раді від Партії регіонів, щирого патріота України. Тому й не здивувало, коли на прес-конференції, яка була зібрана наступного дня після вбивства Шкрібляка, з вуст одного з присутніх там «журналюг» прозвучала фраза, чи не варто визнати недійсними вибори по тому виборчому округу, ре балотувалося вищезгадані особи.

  Та, наскільки нам відомо, на Ігора Тимчука слідство вийшло завдяки борговим розпискам, згідно з якими він начебто заборгував Миколі Шкрібляку доволі значну суму грошей. Отож «Рукавичку» оголосили замовником та організатором вбивства і засудили до довічного позбавлення волі. Такій самий термін отримав й чоловік, якій у тому злочині відігравав лише роль водія. Це, взагалі, нонсенс. І ось нещодавно надійшло повідомлення, що затримали одного з безпосередніх виконавців злочину. Але крім цієї переможної реляції, жодних подробицю місцеве УСБУ не дає. Відомо лише, що справа вже слухається у суді за межами Івано-Франківської області.
   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150