Загинув за …телефон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Понад тиждень тому у Коломиї, практично у центрі міста, конкретно, на площі Відродження, перехожі помітили чоловіка, котрий лежав без свідомості на бруківці. Люди викликали «Швидку допомогу», котра доставила потерпілого до лікарні. Та врятувати життя йому не вдалося.

  Як з’ясувала експертиза, чоловік помер внаслідок ушкоджень внутрішніх органів та крововиливу. Але, що дивне, видимих слідів побоїв на ньому не було помітно. Та спершу правоохоронцям, котрим повідомили про цей випадок, довелося попрацювати, аби встановити особу потерпілого. Адже при ньому не було жодних документів. Врешті-решт з’ясувалося, що йдеться про 38-річний жителя Коломиї, котрий останнім часом не мав постійного місця проживання.

  Відслідковуючи його останні дні життя, оперативники вийшли на 35-річного жителя одного з приміських сіл. Виявляється чоловіки знали одне одного, при чому, у них склалися настільки товариські стосунки, що підозрюваний не тільки запросив потерпілого до себе додому, де вони випили чарку-другу, але й залишив його ночувати. Та коли господар прокинувся, то виявив не тільки відстуність гостя, але й зникнення свого стільникового телефона.

  Міркуємо, йому було не складно здогадатися, яким чином він зник. Отож, він розшукав у місті невдячного гостя, який після кількох ляпасів зізнався, що поцупив мобілку за здав її в ломбард за 400 гривень. Щоправда, значну частину грошей вже встиг пропити, тож власникові телефона не залишилося нічого іншого, як за власні кошти викупити «трубу». За це злодюжка отримав ще кілька стусанів.

  Після виховної бесіди власник телефона пішов додому, залишивши свого кривдника напризволяще. Зрозуміло, що запрошовувати у гості таку особу вже не мало сенсу. Тим часом, крадію раптом стало зле і він помер у лікарні. За підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті потерпілого, (ст. 121 ч.2 Кримінального кодексу України) затримано власника мобілки.
   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150