У справі нападу на журналіста В. Дем’яніва нові обставини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  А вони полягають у тому, що один з підозрюваних у вчиненні жорстокого нападу на редактора газети «Коломийській вісник! Василя Дем’яніва, раптом зазнався, що причетний до цього злочину. Чому говоримо «раптом», бо як лише почався судовий розгляд цієї справи обидва обвинувачених навідріз відмовилися визнавати свою участь у нападі на журналіста. Як вони самі пояснювали, явки з повинною, котрі фігурували у справі, вони написали під тиском.

  Суд, до речі, ретельно досліджував усі обставини, навіть розшукували свідків з боку захисту. І ось раптом, на черговому суджовому засідання, після того, як учасники судового процесу переглянули відеозапис відтворення злочину, один з обвинувачених зазнався у його скоєні. Щоправда, іншим фігурант цієї кримінальної справи, далі настоює на своєму. 
  Між іншим, це зізнання й для самого потерпілого стало шоком. Тим більше, що ті обставини нападу, котрі розповідає підсудній, не зовсім збігаються з тими, котрі запам’ятав сам журналіст. На його запитання, щодо причин, котрі спонукали підсуднього покаятися, останній практично нічого не розповів.
   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150