Василь Дем’янів буде оскаржувати вирок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Редактор газети «Коломийський вісник» Василь Дем’янів має намір оскаржити вирок Коломийського міськрайсуду відносно осіб, якій обвинувачували у нападі на нього. Він вважає їх «безправними цапами-відбувайлами», а не справжніми виконавцями злочину.
  Нагадаємо, що на Василя Дем’яніва напали ввечері 23 березня минулого року поблизу його будинку. Зловмисники жорстоко побили журналіста. Зокрема, йому пробили череп, переламали ногу. Лише вчасна та кваліфікована медична допомога врятувала життя потерпілому.

  Цей злочин набув неабиякого резонансу і міліція розпочала пошуки злочинців. Незабаром за підозрою у скоєні нападу затримали двох жителів Коломиї. Обидва раніше неодноразово судимі. Основною версією спершу міліцейського слідства, а потім її дотримався й суд, було те, що напад скоєно, щоби заволодіти стільниковим телефоном потерпілого, якій, до речі, зловмисники й не забрали. Натомість сам Дем’янів вважав, що напад пов’язаний з його професійною та громадською діяльністю. Він двічі звертався до суду з проханням відправити справу на додаткове засідання, але жодного разу його клопотання не задовільнили.

  Судовий процесс по цій справі тривав понад 9 місяців. Практично на першому засіданні, яке відбулося 30 вересня минулого року, підсудні категорично відмовилися визнавати свою причетність до цього злочину. Явки з повинною, мовляв, вони написали під тиском міліції.

  Щоправда, на одному з передостанніх засідань, яке відбулося 11 квітня, один з підсудніх раптом змінив свої покази і зізнався у нападі. Це сталося після переогляду відеозапису процессу відтворення злочину на місці події. Щоправда, на думку Дем’яніва, ті покази, якій він почав давати після перегляду відеозапису, суперечать тим реальним обставинам нападу, якій запам’ятав сам потерпілий. Проте суд все ж довів справу до логічного завершення і 19 квітня був винесений вирок. 4 роки ув’язнення присудили тому з підсудніх, котрий зізнався у нападі на журналіста, і до семи з половиною років може провести за гратами другий підсудній.

  Проте сам Василь Дем’янів вважає, і він про це заявив у день винесення вироку, що в суді не здобуто реальних доказів причетності сааме цих осіб, до нападу на нього. Відновідно, він має намір оскаржити вирок в апеляційній інстанції.
   

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150