13-річний онук вбив рідну бабусю: шокуючі подробиці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ми довідалися деякі подробиці вбивства, яке сталося у селі Печеніжині Коломийського району.Ще раз повторимося, подібного навіть не пам’ятають ветерани місцевих правоохоронних органів. Як з’ясувалося, саме вбивство сталося у неділю, 12 червня. Підліток, скориставшись тим, що бабуся погнала худобу на пасовисько, заліз до її хати через вікно. Вони жили на одному подвір’ї, лише у різних будинках. Малолітній злодюжка знайшов у ліжку під ковдрою конверт, перев’язаний ниткою, в якому, як потім стало відомо, була 421 гривня.Коли вже вилазив з хати тут нагодилася бабуся. Виникла сварка. Онучок зняв зі своєї кросівки шнурівку і придушив жінку. А коли вона впала, добив палицею по голові. За попередніми даними, смерть потрепілої настала внаслідок відкритої черепно-мозкової травми.

  Тіло бабусі він спершу затягнув у кущі малини, а потім перетягнув до компостної ями, де прикідав гноєм.

  На зникнення жінки родина звернула увагу наступного дня, коли почала ревіти недоєна худоба. Дійсно, малолітній зловмисник не тільки взяв активну участь у пошуках жінки, але й звернув увагу на одне місце біля компостної ями. Вказуючи на купу, сказав, що бабуся туди ніколи не кидала гній і, схопивши вила, почав все те розкопувати. І, дійсно, там виявилося тіло.

  Запідозрили хлопчину після того, як правоохоронцям стло відомо, що у нього з бабусею були неприязні стосунки. Жінка не раз шкодувалася сусідам, що онук у неї постйно випрошує гроші, а то й краде. В результаті повторної бесіди з підлітком, він зізнався у вбивстві. Спершу його помістили у дитячій притулок, а далі за рішенням суду він буде направлений до дитячого приймальника-розподільника, розташованого у Львівській області. Там очікувати вирішення своєї долі. Та, враховуючи, що він ще не досяг віку, з якого настає кримінальна відповідальність, згідно з Кримінально-Процесуальним кодексом України до нього можна лише застосувати заходи виховного характеру. 

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150