У керівництві УМВС України в Івано-Франківській області відбулися зміни

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У структурі МВС України триває процес оптимізації чисельності особового складу, відбуваються скорочення насамперед посад керівних ланок. Відповідно до цього затверджені структури територіальних управлінь внутрішніх справ, в тому числі, і в УМВС України в Івано-Франківській області.

  Згідно з наказами Міністра внутрішніх справ України відтепер у начальника УМВС в області генерал-майора міліції Василя Варцаби буде 3 заступники замість сімох. Зокрема, першим заступником начальника УМВС в області призначено полковника міліції Фелика Василя Івановича. Дотепер Василь Іванович був заступником начальника УМВС – начальником міліції громадської безпеки.

  Заступником начальника УМВС – начальником міліції громадської безпеки призначено полковника міліції Кизимишина Михайла Йосиповича, який до цього часу очолював УДАІ УМВС в області. Ще один заступник начальника УМВС підполковник міліції Володимир Сміх, як і раніше, очолюватиме блок оперативних підрозділів управління.

  Наказом МВС України полковника міліції Валерія Зінченка призначено начальником УДАІ УМВС в області. Дотепер він був заступником керівника цього підрозділу. 

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150