Російський полковник зовнішньої розвідки тікав через Івано-Франківськ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В червні 2010 року полковник служби зовнішньої розвідки Олександр Потеєв вітк з рідної країни у звязку з розгорівшою справою групи "російські шпигуни".  Власне тоді одинадцять чиновників розвідки запідозрили у шпигунстві на користь США.  Після втечі ж Потеєва Московський окружний військовий суд засудив за державну зраду й дезертирство на строк 25 років тюремного утримання.

  Днями в інтернеті поширилася інформація про те, як полковник Потеєв полишив рідну державу. Згідно неї, розвідник намагався отримати дозвіл у свого керівництва на приїзд у Одесу, що йому було відмовлено, тоді він відправився в Мінськ (тут Матеєв і здобув освіту шпигуна в Мінській школі КГБ СРСР), а вже звідти ніби прибув в Івано-Франківськ, що стало останньою точкою на пострадянському кордоні. З нашого міста Олександр Матеєв потрапив у штаб-квартиру ЦРУ у Франкфурт-на-Майні.

  Достеменно не відомо чи справді одіозний полковник був на Прикарпатті, але така інформація присутня на більшості інформаційних ресурсів Росії. За їхніми данними полковник Потеєв прибув сюди поїздом за підробленим паспортом на прізвище Дудочкіна, звідки вже літаком перебрався у Німеччину.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150