В Надвірній арештували продавця марихуани

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Надвірнянському районі Івано-Франківщини зусиллями співробітників райвідділу міліції та обласного підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків припинено злочинну діяльність 19-річного парубка, котрий не любив фізичної чи інтелектуальної праці, натомість обрав явно незаконний спосіб отримання заробітків. Нещодавно парубок потрапив у поле зору правоохоронців, як особа, що пропонувала іншим придбати в неї наркотичну речовину. Невдовзі міліціонери отримали документальні підтвердження не тільки незаконних дій жителя одного із сіл Надвірнянського району, а й стало відомо про те, в яких місцях молодик підшукує потенційних покупців наркотичного зілля. Поблизу одного із сільських магазинів правоохоронці зафіксували факти операцій продажу-купівлі марихуани, відтак зловмисника було затримано з речовими доказами.

  Надалі в ході проведення санкціонованого обшуку за місцем фактичного проживання цього чоловіка в його помешканні виявили близько 10 грамів наркотичної речовини, яка зберігалася з метою збуту. У затриманого також вилучено грошові кошти, отримані ним за реалізацію доз марихуани.

  Стосовно молодика порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 статті 307 Кримінального кодексу України. Найпевніше, підозрюваного спіткає така ж доля, як і майже 60 інших осіб, викритих цього- річ на Івано-Франківщині у збуванні наркотиків – його заарештують. Санкції інкримінованої йому статті доволі жорсткі – за збут наркотичних засобів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

  Василь Гультайчук 

  (Visited 3 times, 1 visits today)
 • 180x150