У Коломиї заарештували іноземку за шахрайські дії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Наприкінці червня у Коломийському районі Івано-Франівщини було зафіксовано два факти шахрайських дій невідомої жінки, яка в сільських населених пунктах під надуманим приводом знайомилася з місцевими жінками і, зловживаючи їхньою довірою, ошукувала їх. Щонайменше у двох випадках потерпілі після спілкування з цією особою, котра розмовляла російською мовою, добровільно віддавали їй гроші і ювелірні вироби. Доводиться констатувати, що довірливі люди вкотре «купилися» на такий спосіб виманювання грошей і цінностей, як зняття порчі. Можливість позбутися всіляких бід і хвороб у родині вартувала одній з мешканок Коломийського району 12 тисяч гривень, а в іншому випадку підозрювана у шахрайстві заволоділа шістьома ювелірними виробами з коштовних металів.

  Нетутешню жінку літнього віку шукали оперативники карного розшуку і їхня наполегливість, зрештою, увінчалася успіхом 7 вересня, коли у райвідділ міліції було доставлено 52-річну громадянку однієї з сусідніх до України держави за підозрою у скоєнні чергового шахрайства. Як розповів начальник Коломийського райвідділу міліції Володимир Жупник, обидві жінки, які свого часу стали об’єктами так званого зняття порчі, упізнали в затриманій свою кривдницю.

  На жаль, повернути втрачені гроші і коштовності наразі можливості немає, оскільки іноземка пояснює, що, мовляв, витратила гроші на власні потреби. Відтак ошукані можуть сподіватися на відшкодування збитків через суд, коли аферистка постане перед українським правосуддям. Втекти за межі України і уникнути відповідальності за шахрайські дії вона не зможе через те, що на період проведення досудового слідства жінка перебуватиме під вартою. Проти неї порушено кримінальну справу за скоєння злочинів, передбачених ч.1 статті 190 Кримінального кодексу України («Шахрайство»). Не виключено, що зловмисниця таким же способом обманула й інших людей, котрі з певних причин не зверталися в міліцію. В даний час коломийські міліціонери здійснюють перевірку на предмет з’ясування причетності затриманої до аналогічних злочинів на території як Коломийщини, так і інших районів Івано-Франківської області.

  Василь Гультайчук

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150