Корупція – вона і на флоті корупція

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У зв’язку з набранням чинності нового антикорупційного законодавства військовою прокуратурою ВМС України вживаються активні заходи щодо протидії корупції. 

  Так, постановою Феодосійського міського суду АР Крим від 09.09.2011р. за протоколом про скоєння корупційного адміністративного правопорушення, складеного військовим прокурором Феодосійського гарнізону, військовослужбовця в/частини А1133 Ж.  визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накладено штраф. Зазначений військовослужбовець у період з 22 по 26.08.2011р., використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди надав у розпорядження громадянину Г. для виконання будівельних робіт у приватному будинку останнього військовослужбовця строкової служби, за що отримав незаконну винагороду у розмірі 500 грн.

  Рішенням суду незаконно отримані кошти конфісковано  у дохід держави. 

  Упродовж серпня – вересня поточного року військовою прокуратурою ВМС України, військовими прокурорами Севастопольського та Євпаторійського гарнізонів також складені протоколи про скоєння військовими посадовими особами корупційних адміністративних правопорушень, зокрема, за порушення обмежень, встановлених  п. 1 ч. 1 ст. 6  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (прийняття пропозиції неправомірної вигоди), а також з приводу недодержання вимог щодо прозорості інформації. Протоколи перебувають на розгляді в судах.

  Прес-служба військової прокуратури Військово-Морських Сил України

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150