Живачівські газди затримали «Мерседес» із двома «металістами»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сорокарічний мешканець села Живачів Тлумацького району вночі прокинувся від якогось шуму, що доносився з подвір’я. Господар вийшов з хати і побачив, як троє чоловіків виносять з його сараю металеві речі.

  Селянин покликав на допомогу сусідів і кинувся напереріз невідомим. Зав’язалася сутичка, до якої приєдналися сусіди. Газди скрутили двох злодіїв і утримували їх до приїзду слідчо-оперативної групи райвідділу міліції.

  За словами першого заступника начальника Тлумацького РВ УМВС капітана міліції Василя Маківничука, селяни затримали двох мешканців Івано-Франківська. Одному з них 31 рік, інший молодший на десять років. З ними був ще один чоловік, але йому вдалося втекти. Виявилося, що івано-франківці приїхали в Живачів мікроавтобусом «Мерседес», знаючи, що в господарстві в центрі села зберігається металобрухт. Зловмисники зламали двері сарая і встигли винести до мікроавтобуса 135 кілограмів брухту.

  Наступного дня проти франківських «металістів» порушили кримінальну справу за вчинення крадіжки з проникненням у приміщення. Міліція розшукує їхнього спільника. Після нічної пригоди сміливий газда змушений був звернутися в лікарню. Лікарі діагностували в нього струс головного мозку й після надання медичної допомоги відпустили додому.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150