На Івано-Франківщині з незаконного обігу вилучено 7 обрізів, 2 карабіни, бойову гранату…

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Упродовж першого тижня грудня працівники міліції Івано-Франківщини вживали додаткових заходів щодо запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки. За час проведення цільової оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка» задокументовано загалом 65 фактів протиправного обігу вогнепальної, холодної, саморобної та іншої зброї, яка зберігалась громадянами без передбаченого законом дозволу.

  За наслідками цільової операції порушено 24 кримінальних справи за ч.1 і ч.2 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами). Крім того, 69 громадян притягуються до адміністративної відповідальності за порушення умов та правил зберігання зареєстрованої зброї, самовільне втручання у конструкцію невогнепальної зброї.

  З-поміж арсеналу небезпечної зброї, яка перебувала у громадян незаконно, вилучено 7 «обрізів» мисливських рушниць, 2 нарізні карабіни, 2 саморобні пістолети, а в садибі 47-річного мешканця Коломийського району міліціонери виявили ручну гранату Ф-1.

  У Надвірянському районі працівники міліції затримали 23-річного громадянина в лісовому масиві, коли отримали повідомлення про те, що там вештається невідомий і робить постріли. У молодого чоловіка вилучено «обріз» мисливської рушниці, затриманий притягується до кримінальної відповідальності.

  Аналогічну зброю із вкороченим стволом вилучено у 26-річного мешканця Городенківського району. Нарізну зброю, що придатна для стрільби малокаліберними набоями, зберігав удома на горищі й 25-річний мешканець Рогатинського району. Натомість міліціонери Верховинського райвідділу міліції на місцевому ринку затримали чоловіка, котрий намагався продати набої. Під час обшуку з його господарства вилучено 85 патронів до вогнестрільної зброї.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150