Лижний інструктор пропонував туристам відчути додатковий екстрім

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На території туристичного комплексу зимового відпочинку в Івано-Франківській області працівники міліції задокументували протиправні дії лижного інструктора, котрий урізноманітнював дозвілля туристів пригощанням наркотичними засобами.

  Співробітники підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків ретельно відстежили режим роботи 24-річного інструктора і зафіксували низку випадків, коли молодий чоловік пропонує гірськолижникам-початківцям канабіс і після цього спробувати відчути додатковий екстрім при спуску з траси. Встановлено також, що попри пригощання марихуаною інструктор надавав охочим туристам приміщення паркінгу для вживання наркотиків.

  Працівника туристичного комплексу, власне, й затримали на його «робочому» місці, вилучивши в нього під час поверхневого огляду 3 згортки з марихуаною загальною вагою близько 6 грамів.

  За фактами протиправних дій проти мешканця міста Яремчого порушено кримінальну справу відразу за двома статтями Кримінального кодексу України. Зокрема, лижний інструктор притягується до відповідальності за вчинення злочинів, передбачених ч.2 статті 307 (збут наркотичних засобів) і ч.1 статті 317 (надання приміщення для незаконного вживання наркотиків). 

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150