Чоловік ледь не зарізав дружину

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У рамках проведення спеціальних оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Батискаф» співробітники міліції нерідко виявляють факти порушень встановлених правил обліку, зберігання, відпуску наркотичних засобів чи психотропних речовин на об’єктах легального обігу підконтрольних медичних препаратів. Правоохоронці вживають вичерпних заходів з метою недопущення витоку нарковмісних лікарських засобів в нелегальний обіг, адже не є таємницею, що такими медпрепаратами цікавляться насамперед особи, які вживають наркотики, або ті, хто намагається нажитися на проблемах наркозалежних.

  Утім, один з медичних працівників у Косівському районі Івано-Франківщини потрапив у поле зору правоохоронців за інших обставин. Співробітники міліції володіли інформацією про те, що лікар-стоматолог попри практику за основною спеціальністю займається й дещо іншими речами. Зокрема, були підстави припускати, що за посередництва цього 31-річного чоловіка на території району здійснюється підпільна торгівля наркотичною сировиною – перемеленим маковинням.

  Подальший розвиток подій підтвердив ці припущення. Оперативники Косівського райвідділу міліції та обласного підрозділу БНОН задокументували злочинні дії збувальника наркосировини. Як з’ясовано, за певну грошову винагороду він пообіцяв продати одному з громадян значну кількість маковиння. Надвечір вони домовилися про зустріч, під час якої покупець передав продавцеві 3 тисячі гривень. Натомість стоматолог повідомив покупцеві про місце, де за певний проміжок часу той зможе забрати «товар».

  За декілька годин працівники міліції затримали молодого чоловіка відразу після того, як він під деревом у лісовій місцевості поблизу річки підібрав мішок з перемеленим маковинням вагою 900 грамів. Затриманий зізнався про походження наркосировини.

  Як повідомив начальник ВБНОН УМВС України в Івано-Франківській області Валерій Шнуренко, проти лікаря-стоматолога порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів). За протизаконні дії чоловіка можуть засудити до позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Слідство з’ясовує джерело походження маковиння, яким торгував лікар.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150