Людей обікрав друг сім’ї

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Увечері господарі повернулися додому і спершу не помітили, що за час їхньої відсутності хтось перебував у квартирі. Двері звично були зачинені, обстановка в помешканні не порушена. Однак господиня таки запримітила пропажу. Тим паче, що йшлося про зникнення значної суми грошей. Із шкатулки зникли 30 тисяч гривень та 90 доларів США. Зрозуміло, що ошелешені господарі відразу зателефонували в міліцію.

  Крадія було затримано наступного дня, після того, як міліціонери ретельно «просіяли» практично всіх осіб, з ким найчастіше спілкувалися потерпілі і нерідко запрошували в гості. Таким чином з-поміж ймовірних підозрюваних міг бути й 31-річний мешканець Галицького району. Одна з оперативних груп виїхала в Галич, щоби поспілкуватися з цією людиною. А вже за декілька годин розшуків ці повідомили потерпілих про те, що таємничого злодія затримано.

  Чоловік зізнався, що справді вчинив крадіжку, підібравши ключі до замків. Затриманий добровільно видав частину поцуплених грошей – 5 з половиною тисяч гривень, а решту вже напевне сплачуватиме або ж під час досудового слідства, або через суд за цивільним позовом потерпілих.

  Як встановлено, зловмисник наважився на крадіжку, щоби зекономити власні кошти. Він прагматично розпорядився викраденою сумою: 9 тисяч гривень сплатив банку за обслуговування кредиту за придбаний автомобіль, решту грошей віддав людям, перед якими мав борги.

  Проти жителя Галицького району порушено кримінальну справу за вчинення злочину, передбаченого ч.3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло). Зараз вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу. Попри те, що зганьбився, він має перспективу опинитися у в’язниці на строк від 3 до 6 років. 

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150