В Івано-Франківську сталося вбивство

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську працівники міліції упродовж двох годин розшукували особу, котру небезпідставно підозрювали у вчиненні вбивства. Про злочин правоохоронцям стало відомо від бригади швидкої допомоги. На станцію зателефонував невідомий і повідомив, що у квартирі в будинку на вулиці Степана Бандери стало зле чоловікові. Лікарі застали в помешканні чотирьох осіб. При огляді тіла 43-річного івано-франківця судово-медичні експерти констатували смерть від проникаючих ножових поранень в лівій частині грудини та шиї.

  Працівники міліції відразу опитали всіх громадян, котрі перебували в помешканні. З пояснень цих осіб було з’ясовано, що з ними пиятику вав ще один чоловік. У компанії виник побутовий конфлікт, під час якого один з чоловіків взяв зі столу ніж і вдарив ним іншого. У бійці постраждав ще один з чоловіків, якому ця історія минулася порізом руки.

  Оперативні групи міліції були орієнтовані на розшук і негайне затримання 47-річного івано-франківця, адже він перебував у нетверезому стані і після того, що вчинив, міг накоїти іншої біди. Щоправда, як згодом з’ясувалося, лікарів до потерпілого викликав саме він, сподіваючись, що постраждалий виживе.

  Як повідомив начальник Івано-Франківського міськвідділу міліції Василь Кіцелюк, зловмисника затримали в цьому ж мікрорайоні міста. Він не чинив опору, правда, як зізнався, не думав, що його знайомий помер від поранень.

   У міськвідділі затриманий розповів про перипетії у квартирі. Прикметно, що одним з приводів випити було відзначення його дня народження. Можливо, якби в компанії не перебувала жінка, то не було би й причини для з’ясування стосунків… Хай там як, на своє особисте свято івано-франківець опинився під вартою. Стосовно нього порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 статті 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство). Найпевніше, що в ізоляції від суспільства підозрюваний зустріне й 50-річчя, адже за навмисне вбивство передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. До речі, свого часу ця особа вже притягувалася до кримінальної відповідальності на території Російської Федерації. За кишенькові крадіжки він відсидів 3 роки. 

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150