За два перших тижня місячника добровільної здачі зброї івано-франківці здали вже 52 смертоносних “заначки”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В місті Івано-Франківську з ініціативи міського відділу внутрішніх справ триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Про це повідомив Стику заступник начальника міськвідділу з питань громадської безпеки, керівник робочої групи з проведення місячника майор міліції Василь Непеляк.

  З його слів, місячник триває з 1 по 30 квітня і має на меті забезпечити умови для ефективної протидії незаконному обігу зброї і засобів ураження. При цьому якщо громадяни в зазначений термін здадуть в органи внутрішніх справ мисливську вогнепальну, газову, холодну зброю, спецзасоби вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями, то після проведення додаткової перевірки зброї, її технічного стану, оформлення відповідних документів та за наявності законодавчих підстав вони зможуть, за бажанням, зареєструвати їх у свою власність.

  Правоохоронці нагадують, що відповідно до вимог частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років. В той же час, на підставі частини 3 тієї ж статті особи, які вчинили вказані вище злочинні дії, звільняються від кримінальної відповідальності, якщо вони добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

  За даними івано-франківських міліціонерів за перші два тижня місячника мешканців обласного центру Прикарпаття вже здали 38 одиниць вогнепальної і 14 одиниць газової зброї.

  Докладнішу інформацією про порядок добровільної здачі та вирішення питання про реєстрацію технічно придатної мисливської вогнепальної та газової зброї івано-франківці можуть отримати безпосередньо у службі дозвільної системи Івано-Франківського МВ УМВС України в області за адресою м.Івано-Фраківськ, вул. Бельведерська, 32, каб. №1-2 та за телефоном 79-06-90.

   

  Сергій Білий,

  за матеріалами Івано-Франківського МВ УМВС

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150