У хабарництві викрито юриста комунального підприємства

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За матеріалами управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області прокуратурою порушено кримінальну справу щодо 33-річного юриста обласного комунального підприємства, якого викрили у хабарництві.

  Оперативникам стало відомо, що посадовець вимагає від відвідувача чотири з половиною тисячі гривень за сприяння у видачі витягів з реєстру прав власності на нерухоме майно. Після того, як юрист-реєстратор у призначеному ним місці отримав хабар, у подальший розвиток подій втрутилися оперативники УБОЗу і затримали чоловіка з речовим доказом.

  Тепер ця посадова особа притягується до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч.3 статті 368 (одержання хабара службовою особою) Кримінального кодексу України. Викритому у хабарництві загрожує позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Наразі в цій справі триває досудове слідство.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150