Сільський злодій на таксі приїхав в Івано-Франківськ пропивати “здобич”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Івано-Франківщині співробітники карного розшуку Коломийського міськвідділу міліції затримали 22-річного парубка, причетного до крадіжки грошей з каси сільської крамниці.

  У ніч на 28 вересня шляхом пошкодження вхідних дверей магазину в одному з сіл у Коломийському районі зловмисник проник всередину приміщення і викрав 1700 гривень. Поклавши в кишеню значну, як для нього, суму, молодий чоловік більше нічого не взяв, але не втримався від спокуси ще й випити надурняк. З полиці дістав пляшку горілки і, як мовиться, відразу обмив вдалу для себе справу.

  Що ж до викрадених грошей, то ця сума надовго не затрималася у крадія. Після вчинення крадіжки зловмисник зупинив автомобіль таксі і подався до Івано-Франківська, де до ранку прогуляв усі до копійки гроші в одному з нічних клубів.

  Тепер стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 статті 185 (крадіжка, що поєднана з проникненням у приміщення) Кримінального кодексу України. Бажання провести дозвілля за чужий кошт може влитися крадієві ув’язненням на строк від 3 до 6 років. Парубок усвідомлює те, що накоїв, і тепер сподівається на поблажливість суду.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150