Міліція затримала жителя Калуша, який вирощував коноплі… у вазонах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Калуському міськвідділі міліції, що на Івано-Франківщині, розпочато розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно 28-річного жителя райцентру, який вдома зберігав наркотичні засоби і сировину для приготування наркотиків.

  Під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні чоловіка працівники міліції виявили і вилучили близько 300 грамів сухого листя конопель, а також майже кілограм макової соломки. Але найбільше здивування викликала картина, яку міліціонери побачили в одній з кімнат квартири, оглядаючи ряди вазонів з рослинами. У 37 горщиках чоловік вирощував коноплю. Як стверджує господар помешкання, рослини він вирощував для власних потреб. Тим не менше, правоохоронці зараз перевіряють, чи не причетний цей чоловік до поширення в місті наркотичних засобів.

  Наразі затриманий притягується до кримінальної відповідальності за ознаками злочинів, передбачених ч.1 статті 309 (незаконне зберігання, виготовлення наркотичних засобів) і ч.1 статті 310 (незаконне вирощування конопель) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання, яке пов’язане з обмеженням або позбавленням волі на строк до 3 років. 

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150