На Прикарпатті посадили розкрадачів повеневих коштів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківській області за матеріалами УБОЗ засуджено до позбавлення волі співучасників організованої злочинної групи з корумпованими зв’язками, які вчинили розкрадання бюджетних коштів, виділених для реалізації державної цільової програми.
  В ході слідства встановлено, що ряд державних службовців місцевого рівня розробили злочинну схему отримання надприбутків з державної казни.

  Маючи доступ до бюджетних коштів, зловмисники вирішили збагатитись на місцевому лиху, а саме повені, яка суттєво пошкодила берегоукріплення, дамби на річках, розмила дороги.

  Так кошти, які виділялися з державного бюджету для ліквідації наслідків стихійного лиха, в кінцевому результаті йшли не на відновлення інфраструктури, а потрапляли на банківські рахунки можновладців.

  Всіх фігурантів справи притягнуто до кримінальної відповідальності, незважаючи на їх щире зізнання у вчиненні злочинів, суд призначив покарання у виді позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією всього належного майна.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150