Онуфріїва та Балагуру не затримували, під арештом лише Гаркот — джерело (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники прокуратури і Служби безпеки України затримали начальника департаменту архітектури та містобудування Івано-Франківська за хабар. Про це передає «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інформоване джерело.

  Нагадаємо, сьогодні увечері було поширено інформацію про затримання директора департаменту архітектури та містобудування Олега Гаркота, глави фракції "Свобода" у міськраді Романа Онуфріїва і забудовника Володимира Балагури. Гаркота після затримання відвезли в лікарню, інших відпустили.

  Агентство уточнює, що чиновника затримали «після отримання ним від посередників хабара в сумі 30 тисяч доларів». «Чиновник вимагав хабар у місцевого підприємця за видачу довідки про містобудівні умови і обмеження будівництва житлового будинку», — сказало джерело.

  За інформацією, отримавши гроші, чиновник сів у автівку, де знаходилося ще 2 людини, один з яких глава місцевої фракції партії «Свобода».
  Співрозмовник підкреслив, що в ході процесуальних дій по документуванню факту хабара до автомобіля підійшла група невідомих і «спробувала відбити затриманого, через що довелося викликати наряд міліції». Відео «без коментарів» можна переглянути тут.

  «Чиновник затриманий в рамках кримінальної справи, яку порушено прокуратурою за статтею 368 ч. 4 Кримінального кодексу. Ті люди, які знаходилися з ним в машині, відпущені», — підкреслив співрозмовник агентства.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150