Адвокат Олега Гаркота клопоче про закриті судові слухання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Івано-Франківському міському суді відбулося перше слухання у кримінальній справі проти начальника департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківського міськвиконкому, ставленика «Свободи» Олега Гаркота.

  Як повідомило джерело «Галицького кореспондента», адвокат підсудного подав клопотання перенести слухання та зробити його закритим. Захист Гаркота обґрунтував своє прохання поганим станом здоров’я підсудного. Мовляв, через хворе серце йому важко знаходитися у присутності багатьох людей. Втім, джерело газети припускає, що Гаркот просто боїться розголосу, оскільки до справи залучене оперативне відео від СБУ, у якому він фігурує.

  Нагадаємо, 9 жовтня на вул. Січових Стрільців співробітники прокуратури і Служби безпеки України затримали начальника департаменту архітектури та містобудування Івано-Франківська Олега Гаркота та депутатів міської ради Романа Онуфріїва та Володимра Балагуру. Депутатів того ж вечора відпустили, а Гаркота із серцевим нападом забрала з місця події «швидка».

  Згодом прес-служба прокуратури повідомила, що порушено кримінальну справу щодо Олега Гаркота та депутата Івано-Франківської міської ради «свободівця» Володимира Колковського за ознаками злочину передбаченого ч.3 ч. 15, ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара в особливо великому розмірі). За версією правоохоронців, Гаркот отримав хабар у розмірі 30000 доларів за позитивне вирішення питання про видачу підприємцю-забудівнику довідки з містобудівного кадастру та довідки містобудівних умов та обмежень будівництва.

  Голова фракції «Свобода» в міській раді Роман Онуфріїв, коментуючи скандальне затримання, закликав журналістів не вірити правоохоронцям. Він запевняв, що «свободівці» зацікавлені у висвітленні обставин скандалу, та обіцяв, що суд над Гаркотом буде відкритим для ЗМІ.

  ГК 

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150