Справа новорічного “шумахера”: суд знову перенесли через заміну захисників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора на другому засіданні у справі «новорічного шумахера» Андрія Прядка суд знову не дійшов до безпосереднього слухання. В обвинуваченого відбулася рокіровка адвокатів – двоє попередніх вибули зі справи, до розгляду вдруге долучився новий захисник. Відтак суд знову перенесли – на 17 травня. Журналістам дозволили записувати процес на диктофони, проте зберегли заборону знімати відео.

  На друге засідання суду давати покази прибули 10 свідків. До участі у слуханні приступили два прокурори. Та за час перерви, як повідомив суддя Володимир Попович, до суду надійшли заяви і клопотання. Зокрема адвокат обвинуваченого Оксана Міськів повідомила про розірвання договору із підзахисним і дострокове припинення зобов’язань. «Відмовляюся від цього захисника», – підтримав Андрій Прядко самовідведення пані Міськів.

  Іншого адвоката, Віталія Клименка який тільки-но вступив був у справу на минулому судовому засіданні і через появу якого тоді відклали слухання, попросив залишити справу сам обвинувачений. Тож на процесі з’явився новий адвокат – Сергій Ткачук. Він також клопотав у суді про час на ознайомлення з матеріалами справи і побачення з підсудним. На відміну від своїх попередників, пан Ткачук повідомив, що йому достатньо для цього двох днів. Суддя відзначив, що право на захист підсудного не порушено, задовольнив клопотання, призначив перерву і нову дату судового засідання.

  Очевидно, для того, щоби уникнути затягування справи, суддя Володимир Попович додатково призначив іще дві наступні дати суду – 27 травня і 4 червня.

  Також пан Попович частково задовольнив клопотання захисника потерпілої, у якому йшлося про більшу залу для судових засідань і дозвіл представникам ЗМІ фіксувати перебіг процесу з допомогою технічних пристроїв. Журналістам дозволили мати при собі диктофони. На фото і відео вето не зняли.

  Андрія Прядка звинувачують у злочинах за двома статтями Кримінально-процесуального кодексу: ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження) і ч. 3 ст. 296 (вчинення хуліганських дій, які супроводжувались особливою зухвалістю, та пов’язані з опором представникові влади під час виконання своїх обов’язків). У новорічну ніч молодий чоловік на автомобілі ВАЗ-2109 виїхав на «стометрівку» до центральної ялинки і збив вісьмох людей. Покарання – від 3-х до 8-ми років позбавлення волі. Наразі підсудний ізольований у СІЗО.

  ГК

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150