В Івано-Франківську суд виніс вирок вже тричі судимому бармену

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківським міським судом завершено розгляд та винесено вирок у справі раніше вже тричі судимого за різними статтями Кримінального кодексу України івано-франківця, який вчинив крадіжку довіреного йому майна.

  Під час проведення судового слідства, Івано-Франківським міським судом було встановлено, що раніше неодноразово судимого 23-річного мешканця Івано-Франківська, влітку 2012 року було прийнято на роботу барменом до одного із ресторанів обласного центру. З молодим чоловіком із метою забезпечення зберігання матеріальних цінностей, було укладено договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність.

  Про те не пропрацювавши на даній посаді й місяця, раніше неодноразово судимий чоловік «звернув» із правильного шляху.

  З метою привласнення коштів, підсудний під приводом отримання передоплати за надання послуг рестораном, незаконно заволодів грошовими коштами у сумі 800 гривень.
  У судовому засіданні підозрюваний вину в скоєному визнав, повністю та підтвердив обставини вчиненого злочину відповідно до викладеного, суду пояснив, що мав доступ до касового апарату, отримав передоплату за надання послуг рестораном в сумі 800 гривень, привласнив їх та витратив на власні потреби, оскільки йому необхідні були кошти. Щиро розкаявся у вчиненому та просив суд суворо його не карати.

  При визначенні покарання підсудному, судом враховано всі обставини справи, а також той факт, що обвинувачений перебуває у церковному шлюбі із жінкою, яка на момент арешту вже була вагітною.

  Відповідно до вимог Кримінального кодексу України, Івано-Франківський міський суд засудив даного чоловіка за частиною 3 статті 191 та призначив йому покарання у вигляді одного року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із зберіганням, обліком і видачею матеріальних цінностей строком на два роки.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150