Підполковник міліції просить суд суворо не карати «новорічного Шумахера»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора в Івано-Франківському міському суді продовжилися слухання у справі «новорічного Шумахера» Андрія Прядка. Цього разу допитали потерпілих Марію Мисюгу, Тараса Гринчишина і підполковника міліції Володимира Барзюка. Про це повідомляє Правда. Підполковник Барзюк розповів, що у ніч на 1 січня 2013 року Прядко не реагував на всі знаки від охоронців правопорядку зупинитися і продовжував рух по пішохідній частині вулиці Незалежності. Міліціонер не вбачає небезпеки у намаганнях натовпу розхитати автомобіль підсудного. Підполковник підтвердив, що міліція хотіла зупинити машину і передати порушника представникам ДАІ, яких викликали на місце подій.

  Однією з пропозицій Прядку було віддати ключі від авто і залишитися у салоні машини, але «новорічний Шумахер» її проігнорував. Згодом підполковник Барзюк вирішив самостійно дістати ключі із замка запалювання, та в цей момент Прядко різко рушив з місця. Міліціонер розповідає, що коли знаходився наполовину в салоні втомобіля, відчув, що машина збила принаймні одну людину. Після цього він зачепився за стіл одного з лотків, випав з салону та втратив свідомість.

  Барзюк додав, що в салоні було чути запах алкоголю. Підполковник міліції попросив не карати суворо Андрія Прядка.

  Постраждалий Тарас Гринчишин розповів, що після удару машини відлетів на кілька метрів і втратив свідомість. Коли прийшов до тями, був уже в лікарні. Там провів кілька тижнів. Гринчишин не має претензій до підсудного.

  Допит потерпілої Марії Мисюги, яка того вечора постраждала найбільше, завершився словесною перепалкою. Сварка розпочалася після того, як захисник Прядка попросив його вибачитися перед потерпілою. У розмову включилися родичі і знайомі Мисюги, яка, за висновком лікарів, внаслідок численних переломів та забоїв як мінімум два роки не зможе мати дітей і потребуватиме подальшого лікування. На захист Прядка став його батько, але після зауваження судді показово залишив залу суду.

  Перед цим, на засіданні 20 червня, в суді опитали двох правоохоронців, які охороняли сектор, у який потрапив горезвісний ВАЗ-2109. Вони розповіли, що Прядко не реагував на зауваження міліціонерів і проігнорував пропозицію постраждалого підполковника Барзюка, який запропонував хлопцю сісти поряд з ним у салон авто і покинути площу з людьми. У цей час вікно з боку водія було відчинене.

  Прядко продовжував рух крізь натовп. Кілька міліціонерів намагалися зупинити водія, і стали перед автомобілем. «Шумахер» не зупинявся, тому міліціонери опинилися на капоті машини і так проїхали кілька метрів.

  Після того, як авто «дев’ятка» зупинилася, її оточив розлючений натовп. Люди забажали перекинути машину, бо Прядко зачинився всередині і не реагував на слова міліції. За словами цих двох свідків, це й спричинило втечу Прядка і її непоправні наслідки.

  Наступне засідання відбудеться вже у серпні через відпустку головуючого судді.

  Репортер

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150