На коломийському озері врятували потопельника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Трагічно могло закінчитися купання у міському озері Коломиї для 19-річного вінничанина. Він тут відпочивав разом з товаришем. Хоча хлопці начебто вже вийшли з дитячого віку та розумом залишилися на тому рівні, бо затіяли у воді гру в підтоплення. Один вилази на другого і намагався стрибнути. В результаті вінничанин почав захлинатися. Він кликав на допомогу, але товариш, очевидно, і це сприймав як гру.

  На щастя саме в цей момент обхід озера здійснював працівник Коломийської рятувально-водолазної станції Віталій Зарубін. Досвідчений рятувальник, від одразу звернув увагу на двох варьятів, які доволі небезпечно бавилися, і вже спостерігав за ними. Тож, коли один з хлопців почав потопати (його голова вже зникла під водою), як був у шортах і футболці стрибнув в озеро, розповів начальник Івано-Франківської обласної рятувально-водолазної станції Микола П’ятковський. Це вже четверта людина, яку врятували його водолази на коломийському озері.

  А за три дні до цього відзначилися й працівники Івано-Франківської станції, які також витягнули з міського озера двох місцевих жителів. Обидва, до речі, були далеко не хлопчиками. Але захотілося їм покататися. Взяли на прокат човен і поплили. А що були добряче напідпитку, то перевернулися майже на середині озера. Це помітив матрос-спостерігач. До місця пригоди відразу відправили моторний човен з рятувальниками. Потерпілих витягнули з води. До речі, купання не дуже допомогло їм протверезіти.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150