В Івано-Франківську затримали аптечного злодія

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Близько першої години ночі на пульт Державної служби охорони надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації з аптеки, що знаходиться в селі Підлужжя Тисменицького району.

  На місце події негайно було відправлено наряд групи затримання Державної служби охорони в складі прапорщика міліції Андрія Кланіци, старшини міліції Олексія Філатова та міліціонера-водія старшого сержанта міліції Михайла Коруняка.

  Прибувши на місце події працівники ДСО виявили розбиті жалюзі на вхідних дверях та вікні, а також пошкоджені тильні двері в приміщення аптеки.

  Правоохоронці обстежили прилеглу територію, де в кущах ними було виявлено і затриманого невідому особу, який намагався сховатися. Невідомого було затримано. Ним виявився житель Калуша, який тимчасово проживає в Івано-Франківську.

  В ході розслідування правоохоронці дізналися, що невідомий намагався проникнути в приміщення аптеки, сподіваючись «урвати ласий шматок», але, як виявилося, грошей а даній аптеці не було, адже виручку провізори здали ще ввечері.

  На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Тисменицького РВ міліції. По даному факту проводиться перевірка.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150