“Валентинівському стрілку” винесли вирок – 10 років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У понеділок в Івано-Франківському міському суді був винесений вирок Вікторові Корягіну, який в лютому цього року в Івано-Франківському кафе «Ді джей» безпричинно вистрілив з травматичного пістолета марки «Форд» в голову 18-річній студентці Вікторії Пилипів. Дівчина залишилася живою, але й досі їй ще потрібна медична допомога.

  Після свого злочину зловмисник втік з Івано-Франківська і тільки 7 квітня його затримали у Львові. Нагадаємо, що на суді Віктор Корягін повністю визнав свою вину, а потерпілі звернулися з заявами, щоби його суворо не карали.

  В ході судового процесу було доведено вину Віктора Корягіна у скоєні злочинів передбачених ч.2 ст. 15 та ч.2 п.7 ст. 115 Кримінального кодексу України – замах на вбивство з хуліганських мотивів. Колегія судів не знайшла підстав застосувати до підсуднього ст. 69 ККУ, в якій йдеться про призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом. Згідно з вироком Івано-Франківського міського суду Віктор Корягін має провести 10 років в місцях позбавлення волі. Але хочемо наголосити, що вирок не набув законної сили і його можуть оскаржити в апеляційному порядку.

  Винесення вироку не обійшлося без інцидентів. Зокрема, родичі Корягіна намагалися перешкодити тележурналістам, які стояли в коридорі суду, щоби зазняти момент, коли підсуднього заводитимуть до зали засідань, це зробити. При чому, працівників ЗМІ ображали, називаючи собаками, злетілися, мовляв, як круки. Це продовжилося безпосередньо і в судовій залі. На вимогу цих осіб примусили вийти звідти операторів, хоча камери були вимкнені. Та цього виявилося замало. З’явилася нова претензія – чи не проводять журналісти аудіозапис проголошення вироку, хоча це ніхто не забороняв. Одна жіночка навіть захотіла, щоби ми здали стільникові телефони. Значну участь в цьому відігравала мама В. Корягіна. Розуміємо її біль. Але, по-перше, у потерпілої також є мама, котру, мабуть, ще більше болить за свою дочку. По-друге, хіба журналісти винні, що її син скоїв тяжкий злочин та опинився за гратами…

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150