В Івано-Франківську півроку діяла нарколабораторія

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Управління боротьби з організованою злочинністю УМВМ в області затримало 5 осіб, які організували в Івано-Франківську в приватному помешканні нарколабораторію по виготовленню такого відомого в певних колах препарату як «амфетамін». Очевидно, ініціатором її створення був студент одного з медичних навчальних закладів обласного центру. Виготовлюючи «амфетамін» зловмисники, серед яких двоє вже раніше судимі за грабіж та незаконне поводження зі зброєю, водночас налагодили продаж ще й пігулок «субітекс» та маріхуани.

  За час «розробки» цієї групи правоохоронці здійснили 11 оперативних закупівель гуртових партій «амфетаміну» на суму 10 тисяч гривень та «придбали» 17 пігулок «субітексу» за 5 тисяч 100 гривень.

  Проводячи заходи з викриття зловмисників, співробітники УБОЗу провели 14 обшуків, під час яких вилучили 40 банок відповідних інгрідієнтів для виготовлення «амфетаміну», відповідне лабораторне обладнання, захісний одяг, респіратори, пристрої для викурювання канабісу тощо. Троє зі зловмисників, повідомили в СГЗ УМВС в області, взяті під варту.

  За попередніми даними, це була добра організована група, в якій кожен з її членів виконував відповідну роль. Зловмисникам, в разі доведення їхньої вини загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150