У справі калуських активістів є другий підозрюваний

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні у справі калуських активістів, які спалили зображення Віктора Януковича, з’явився другий підозрюваний.

  Один із лідерів студентського середовища Калуша Віктор Величковський сьогодні став підозрюваним у кримінальному провадженні за спалення портрету Віктора Януковича.

  Таке рішення виніс в. о. начальника слідчого відділення Калуського міськвідділу УМВС в Івано-Франківській області майор міліції Денис Майборода, коли Віктор Величковський сьогодні прибув згідно з повісткою на допит. Про це ”Вікнам” повідомив депутат Калуської міської ради Олег Нижник, який був із хлопцем у міськвідділі міліції.

  — За словами слідчого, другий підозрюваний з’явився на вимогу прокуратури, яка забирала справу на вивчення, — сказав Олег Нижник. — Першим, як відомо, є громадськиий активіст Олег Савка. Як твердить слідчий, готується постанова про закриття кримінального провадження, яку спрямують на розгляд до суду. Таким чином, підозра пред’явлена тільки повнолітнім учасникам акції.

  Нагадаємо, справою калуських активістів Євромайдану зацікавилася обласна прокуратура.

  Учасники Майдану в Івано-Франківську пікетували обласну прокуратуру, вимагаючи припинити тиск на активістів та закриття кримінальних проваджень.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150