В Івано-Франківську досі незаконно працюють гральні автомати (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 2 вересня, відбувся рейд громадськості у гральний заклад. Практично у центрі Івано-Франківська незаконно працював зал гральних автоматів. На вулиці Галицька, 59 (приміщення "Галичанки") функціонував заклад для 45 гравців.

  Депутат обласної ради від ВО "Свобода" Віктор Неміш на місце викликав міліцію. Проте поки їхали правоохоронці, працівники закладу, які представилися гостями, встигли вирубити всі автомати та винести кілька пакетів з невідомим змістом. Зокрема, у залі у приміщенні туалету виявився таємний вихід, куди і власне передали пакунки.

  До закладу навідався і невідомий чоловік, який заявив, що має відношення до грального бізнесу, проте не вважає це проблемою, оскільки він за виручені кошти допомагає армії.

  Подейкують, що заклад на Галицькій, 59 мав покровительство колишнього керівництва міліції, а також за нього заступалися окремі громадські діячі, які раніше теж викривали гральні заклади.

  Власне, у підсумку гральний зал опломбували, а техніку вилучили. Як буде розвиватися ситуація з гральним бізнесом, активісти обіцяють моніторити. Наразі закликають небайдужих допомагати, адже за цим бізнесом стоять як і криміналітет, так і перевертні у пагонах.

  (Visited 162 times, 1 visits today)
 • 180x150