На “Промприладі” знайшли повішеним голову правління підприємства

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На другому поверсі закинутого приміщення ПАТ “Промприлад” знайдено повішеним голову правління підприємства Мирослава Новогородського.

  Про це інформує “Галка” з посиланням на перевірені джерела.

  Цю інформацію підтвердили у прес-службі УМВС в області. Там повідомили – повідомленя про знайдене тіло голови правління поступило 27 лютого близько 22 години.

  Наявні докази дають підстави попередньо говорити про самогубство чоловіка, кажуть у міліції. За цим фактом розпочата перевірка.

  Довідково:

  Мирослав Новогородський – економіст з багатим досвідом. Останніми місцями роботи був франківський “Радіозавод”, де він працював головним бухгалтером. На цю ж посаду його запросили на “Промприлад” у 2003 році. А навесні 2013 року зборами акціонерів його було обрано головою правіління ПАТ “Промприлад”. Також він був членом Івано-Франківської міської організації роботодавців, та входив у Громадську раду при Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

  До речі у мерії “Галці” повідомили, що під керівництвом Новогородського “Промприлад” став одним з небагатьох підприємств, яке показує позитивну динаміку розвитку. Підприємство виробляє турбінні, роторні лічильники, пункти обліку та фільтри газу.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150