Контрабандисти намагалися переправити в Польщу цигарки на дельтаплані

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Львівщини працівниками прикордонної служби затримано контрабандистів-дельтапланеристів, які намагалися незаконно переправити через кордон цигарки. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

  21 березня працівники УБОЗу на Львівщині отримали інформацію про те, що в ніч на 21 березня групою осіб буде здійснена спроба переправити через державний кордон тютюнові вироби. Вигадливі зловмисники планували здійснити переправу товару з допомогою мотодельтаплану. Міліціонери проінформували про це прикордонну службу і спільними зусиллями правопорушників затримали «на околиці одного з сіл Миколаївського району, що на Львівщині».

  «Затриманими виявились троє громадян України. Пілотувати мотодельтаплан мав 30-річний житель Одеси. Двоє його помічників – жителі Львова віком 30 та 31 року», – йдеться в повідомленні МВС України. На момент затримання зловмисники завершували підготовчі роботи апарату для здійснення польоту . З його допомогою вони намагалися переправити до Польщі 8 тисяч пачок цигарок, очевидно, для того, щоб там їх продати. Товар на місце, де на них чекав мотодельтаплан і пілот, вони привозили на двох авто.

  «Вже відомо про кілька фактів незаконного перетину правопорушниками державного кордону, які підтвердив пілот мотодельтаплану. Вирішується питання про правову кваліфікацію дій затриманих», – повідомляє прес-служба.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150