“Міністра промислової політики” окупаційної влади Криму затримали на крадіжці 48 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За розкрадання держмайна затримали "міністра промислової політики" окупаційної влади Криму.

  Голова міністерства промислової політики Криму Андрій Скринник затриманий співробітниками регіонального управління ФСБ, передає 5 канал. Міністра підозрюють у причетності до розкрадання держмайна.

  За уточненими даними місцевих ЗМІ, Скринник підозрюється в пособництві розкраданню майна та майнових прав Бахчисарайського районного споживчого товариства, яке здійснили громадяни РФ Василь Хмелевський та Ігор Карпов. Збиток від розкрадання майна, яке раніше було оголошене "власністю республіки Крим", у повідомленні окупаційного управління ФСБ оцінюється в 48 мільйонів рублів. Офіційні рупори Кремля сформулювали звинувачення так: "Скринника підозрюють у пособництві в розкраданні державного майна, скоєному групою осіб за попередньою змовою, в особливо великому розмірі".

  На минулому тижні, 26 червня, ватажок колабораціоністських "властей Криму" Сергій Аксьонов відсторонив від посади "міністра майнових і земельних відносин" Олександра Гордецького. Таке рішення пов’язане з розпочатим щодо Городецького розслідуванням про здачу в оренду одного з санаторіїв в Сімеїзі за заниженими ставками. Ще раніше свої пости в Криму позбулись "міністри" транспорту, туризму та економічного розвитку. 

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150