На Прикарпатті за організацію грального бізнесу судитимуть депутата районної ради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратурою Івано-Франківської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо організованої групи, яка впродовж двох років у м. Долина займалася незаконним гральним бізнесом.

  Встановлено, що злочинна група складалась з 4-ох осіб, а саме: з двох організаторів – депутата однієї із районних рад та його брата, а також двох адміністраторів грального залу. Так, з метою особистого збагачення, всупереч законодавству, з попередньо розробленим планом та розподілених ролей, вони організували діяльність грального залу з використанням 10- ти ігрових автоматів та відповідного комп’ютерного обладнання та займались гральним бізнесом.

  Обвинувальний акт щодо них скеровано до суду за ч. 3 ст. 28 ( вчинення злочину організованою групою), ч 1 ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

  Варто зазначити, що у цьому році у сфері грального бізнесу на Прикарпатті це вже друга організована група щодо якої завершено розслідування.

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150