Від 56 до 119 чоловік постраждалих внаслідок подій під Радою перебувають у лікарнях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Внаслідок вибуху гранати під Радою отримали поранення і були госпіталізовані, за різними даними, від 56 до 119 осіб.

  За даними Київської міської державної адміністрації, станом на 16.30 понеділка в лікарнях Києва перебували 56 постраждалих під час сутичок, з них 54 – представники Національної гвардії і міліції, і двоє цивільних – оператор телеканалу "1+1" і французький журналіст, передає Інсайдер.

  "На даний момент ідентифіковані 56 осіб, з них 54 – бійці МВС та Національної гвардії, двоє цивільних – оператор телеканалу "1+1" і іноземний журналіст із Франції. У госпіталі МВС на вул.Бердичівська, 1 перебувають 11 постраждалих, в Олександрівській – 7, і в 17-ій лікарні – 33", – повідомив Радуцький.

  За його словами, з поранених троє перебувають у важкому стані, один з них в ході операції помер. Радуцький підтвердив, що боєць Нацгвардії помер від осколкового, а не кульового поранення.

  За даними Міністерства оборони, поранення отримали 112 військовослужбовців Національної Гвардії та працівників міліції. Загинув один військовослужбовець Національної Гвардії.

  "В 17 клінічну лікарню надійшло 37 поранених, з них троє перебувають у вкрай важкому стані, 7 — в тяжкому стані. В Олександрівській лікарні перебувають 6 постраждалих. Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь" прийняв 24 поранених, з них 2 перебувають у тяжкому стані. В Центральному госпіталі МВС України знаходяться 42 поранених, з них 2 перебувають у тяжкому стані. В госпіталі ГУМВС України в місті Києві знаходяться 3 поранених", – повідомив відповідальний секретар військово-цивільного координаційного штабу медичної допомоги Всеволод Стеблюк.

  МОЗ повідомило про 44 постраждалих станом на 17:05, в тому числі 21 людину – з вогнепальними пораненнями, пишуть Українські новини.

  У той же час, депутат Ольга Богомолець приблизно в 17:30 повідомила, що в міських лікарнях перебувають 119 постраждалих в сутичках і внаслідок вибуху.

  "У військовому госпіталі – 24 поранених. У госпіталі МВС – 51 чоловік. Олександрівська лікарня – 7. Лікарня № 17 – 37 поранених. У госпіталі МВС поки загиблих немає, всім надають допомогу. Один потерпілий перебуває у важкому стані в реанімації, його готують до термінової операції. На Грушевського продовжують чергування 4 бригади швидкої допомоги", – написала вона в Facebook.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150