У Франківську невідомі підпалюють сміттєві контейнери (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську почастішали випадки підпалів сміттєвих контейнерів. Про це повідомляють на сайті АТП-0928.

  "Останнім часом на території нашого міста почастішали випадки підпалу контейнерів для твердих побутових та сухих відходів. У результаті підпалів знищується майно, строрюється безлад на контейнерних майданчиках. Такі дії призводять до загрози загоряння будинків та споруд, що розташовані неподалік. У період з 4 по 24 липня було зафіксовано підпали на шести контейнерних майданчиках, внаслідок чого знищено та пошкоджено 12 контейнерів, що належать ПрАТ «АТП-0928». Відповідні звернення зафіксовані в управлінні поліції, та, на жаль, підпали і надалі продовжуються", – йдеться у повідомленні.

  Представники АТП закликають всіх небайдужих мешканців при виявленні підозрілих осіб поблизу контейнерного майданчика повідомляти поліції за номером 102, та, при можливості, робити фото або відео та надсилати на електронну адресу atp.0928@ukr.net.

  Зазначимо, що пожежа сміттєвого контейнера, крім прямого ризику загоряння сусідніх будівель та іншого майна, несе також суттєву загрозу забруднення навколишнього середовища продуктами згоряння побутових відходів. 

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150