Прикарпатська банда переправляла в Україну наркотики

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратурою Івано-Франківської області погоджено повідомлення про підозру в організації контрабанди та незаконному виробництві, виготовленні, зберіганні та збуті наркотичних засобів та психотропних речовин п’яти членам організованої групи.

  Нагадаємо, в квітні цього року прокуратурою області спільно із співробітниками УСБУ в області виявлено групу осіб, які тривалий час вчиняли злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. Тоді затримано трьох фігурантів, а в кінці червня – ще двох. Про цеСтаніславському ТБ повідомили у прес-службі прокуратури в Івано-Франківській області.

  В ході розслідування встановлено, що зловмисники неодноразово купляли в країнах Європейського Союзу та переміщали через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, таблетки «Cirrus» із вмістом прекурсора – псевдоефедрина в особливо великих розмірах, з метою їх подальшого використання для виробництва та виготовлення психотропних речовин у нарколабораторіях у м. Івано-Франківську та

  Одеській області, в яких вони виготовляли амфетамін та метамфетамін. Виготовлені психотропи реалізовували по всій території України.

  Наразі всі п’ятеро учасників злочинної організованої групи перебувають під вартою. Двом з них повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 305 та ч. 3 ст. 307 КК України, іншим двом – за ч.3 ст.305 КК України та одному – за ч.3 ст. 307 КК України.

  Досудове розслідування триває, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150