Від початку року у Калуші відкрили 23 кримінальних провадження через наркотики

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Калуші поліція бореться із незаконним обігом наркотиків. Цим питанням займається окремий відділ. Відтак, у цьому році вдалося зареєструвати вже 23 кримінальні провадження, пов’язані з наркотиками.

  Про це повідомив начальник Калуського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Василь Маківничук, за словами якого, на сьогодні задокументовано вже 13 фактів збуту наркотичної речовини. Ці справи були направлені в суд і по більшості з них уже є відповідні вироки, інформують «Вікна».

  Усього з незаконного обігу вилучено 600 грамів наркотичних засобів (марихуани), 400 грам психотропної речовини (амфетамін), кількасот таблеток “Субітексу”, повідомив правоохоронець.

  Нагадаємо, Василь Маківничук відзвітував про криміногенну ситуацію у місті. Вона, за його даними, — поліпшилася. Зменшилася, зокрема, кількість угонів автомобілів, шахрайств, угонів автомобіліві навіть дорожньо-транспортних пригод.

  Під час сесії депутат міськради Володимир Павлів порадив правоохоронцям “бити у саме серце наркомафії”:

  “Я люблю покритикувати поліцію, бо було за що. Але зараз хочу від себе особисто подякувати, бо на святкуванні Дня міста поліція добре спрацювала і люди дослухалися до закликів міської влади бути толерантними. Добре, що у нас створене відділення по боротьбі з наркотиками, видно його роботу, але хотілося би звернути більше увагу на затримання не цих дрібних пацанів, що бігають із парою пакетиків, а, великих розповсюджувачів. Власне, бити у саме серце тої наркомафії, яка є у Калуші”.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *